
1 / 36
8 april, 16:06
0003-0004
Kongskilde maiszaaimachine
Beschrijving
Nette kongskilde maïs zaaimachine. Met granulaat bakken. Markeurs hydraulisch uitvouwbaar. Compleet zo uit werk.
Specificaties
| Heftruck aanwezig | Ja |
| Max gewicht heftruck | 2500 kg |
| Type werktuig | Mais zaaimachine |
| Werkt naar behoren | Ja |
| Merk | Kongskilde |
| Type | Precies-Sem 06-40 RH |
| Bouwjaar | 2002 |
| Chassis nummer | 09150040 |
| B2B of B2C | B2B |
| Transport lengte | 1750 mm |
| Heftruck aanwezig | Ja |
| Max gewicht heftruck | 2500 kg |
| Type werktuig | Mais zaaimachine |
| Werkt naar behoren | Ja |
| Merk | Kongskilde |
| Type | Precies-Sem 06-40 RH |
| Bouwjaar | 2002 |
| Chassis nummer | 09150040 |
| B2B of B2C | B2B |
| Transport lengte | 1750 mm |
| Bod | Datum | Bieder |
|---|---|---|
| € 1.000 | 2 apr., 20:14 | 2 |
| € 950 | 2 apr., 19:24 | 1 |
| € 900 | 2 apr., 19:24 | 1 |
Ophaaladres
Rucphen, Nederland
Kijkdagen
Rucphen, Nederland
4 april van 08:00 tot 11:00
Juridische informatie
Er is geen herroepingsrecht. We zijn niet de verkoper, maar we veilen als bemiddelaar in opdracht van een derde partij. Door mee te bieden op deze kavel, ga je akkoord met de Algemene voorwaarden.



