
1 / 33
8 april, 16:02
0003-0002
Massey Ferguson 510 zaaimachine
Beschrijving
Massey Ferguson zaaimachine. Hydraulisch uitklapbaar met markeurs en zaaicomputer.
Specificaties
| Heftruck aanwezig | Ja |
| Max gewicht heftruck | 2500 kg |
| Type werktuig | Zaaimachine |
| Werkt naar behoren | Ja |
| Merk | Massey Ferguson |
| Type | 510 |
| Bouwjaar | 1994 |
| Chassis nummer | 001019 |
| B2B of B2C | B2B |
| Transport lengte | 2200 mm |
| Heftruck aanwezig | Ja |
| Max gewicht heftruck | 2500 kg |
| Type werktuig | Zaaimachine |
| Werkt naar behoren | Ja |
| Merk | Massey Ferguson |
| Type | 510 |
| Bouwjaar | 1994 |
| Chassis nummer | 001019 |
| B2B of B2C | B2B |
| Transport lengte | 2200 mm |
| Bod | Datum | Bieder |
|---|---|---|
| - | - | - |
Ophaaladres
Rucphen, Nederland
Kijkdagen
Rucphen, Nederland
4 april van 08:00 tot 11:00
Juridische informatie
Er is geen herroepingsrecht. We zijn niet de verkoper, maar we veilen als bemiddelaar in opdracht van een derde partij. Door mee te bieden op deze kavel, ga je akkoord met de Algemene voorwaarden.


