
1 / 9
10 juni, 17:00
0005-0001
Ammann trilplaat
Beschrijving
Gebruikte Ammann trilplaat met Hatz diesel motor
Specificaties
| Heftruck aanwezig | Ja |
| Max gewicht heftruck | 2500 kg |
| Type werktuig | Trilplaat |
| Werkt naar behoren | Ja |
| Merk | Ammann |
| Type | AVP 1850 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Chassis nummer | 32028 |
| Transport lengte | 900 mm |
| Transport breedte | 500 mm |
| Heftruck aanwezig | Ja |
| Max gewicht heftruck | 2500 kg |
| Type werktuig | Trilplaat |
| Werkt naar behoren | Ja |
| Merk | Ammann |
| Type | AVP 1850 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Chassis nummer | 32028 |
| Transport lengte | 900 mm |
| Transport breedte | 500 mm |
| Bod | Datum | Bieder |
|---|---|---|
| - | - | - |
Ophaaladres
4884 JA Wernhout, Nederland
Kijkdagen
4884 JA Wernhout, Nederland
6 juni van 08:00 tot 11:00
Juridische informatie
Er is geen herroepingsrecht. We zijn niet de verkoper, maar we veilen als bemiddelaar in opdracht van een derde partij. Door mee te bieden op deze kavel, ga je akkoord met de Algemene voorwaarden.



