
1 / 13
10 juni, 17:08
0005-0005
Opslagcontainer 8 ft
Beschrijving
Opslagcontainer 8 ft
Specificaties
| Heftruck aanwezig | Ja |
| Max gewicht heftruck | 2500 kg |
| Type werktuig | Opslagcontainer |
| Werkt naar behoren | Ja |
| Merk | Zelfbouw |
| Type | CAC 842132 |
| Bouwjaar | Onbekend |
| Transport lengte | 2420 mm |
| Transport breedte | 2340 mm |
| Transport hoogte | 2910 mm |
| Heftruck aanwezig | Ja |
| Max gewicht heftruck | 2500 kg |
| Type werktuig | Opslagcontainer |
| Werkt naar behoren | Ja |
| Merk | Zelfbouw |
| Type | CAC 842132 |
| Bouwjaar | Onbekend |
| Transport lengte | 2420 mm |
| Transport breedte | 2340 mm |
| Transport hoogte | 2910 mm |
| Bod | Datum | Bieder |
|---|---|---|
| - | - | - |
Ophaaladres
4884 JA Wernhout, Nederland
Kijkdagen
4884 JA Wernhout, Nederland
6 juni van 08:00 tot 11:00
Juridische informatie
Er is geen herroepingsrecht. We zijn niet de verkoper, maar we veilen als bemiddelaar in opdracht van een derde partij. Door mee te bieden op deze kavel, ga je akkoord met de Algemene voorwaarden.



