
1 / 11
10 juni, 17:02
0005-0002
Lissmac tegelzaagmachine metselwerkzaag
Beschrijving
Lissmac tegelzaagmachine metselwerk zaag zonder blad
Specificaties
| Heftruck aanwezig | Ja |
| Max gewicht heftruck | 2500 kg |
| Type werktuig | Tegelzaagmachine metselwerkzaag |
| Werkt naar behoren | Ja |
| Merk | Lissmac |
| Type | Ats 900-V |
| Bouwjaar | 2002 |
| Chassis nummer | A16C 1003 |
| B2B of B2C | B2B en B2C |
| Transport lengte | 1850 mm |
| Heftruck aanwezig | Ja |
| Max gewicht heftruck | 2500 kg |
| Type werktuig | Tegelzaagmachine metselwerkzaag |
| Werkt naar behoren | Ja |
| Merk | Lissmac |
| Type | Ats 900-V |
| Bouwjaar | 2002 |
| Chassis nummer | A16C 1003 |
| B2B of B2C | B2B en B2C |
| Transport lengte | 1850 mm |
| Bod | Datum | Bieder |
|---|---|---|
| - | - | - |
Ophaaladres
4884 JA Wernhout, Nederland
Kijkdagen
4884 JA Wernhout, Nederland
6 juni van 08:00 tot 11:00
Juridische informatie
Er is geen herroepingsrecht. We zijn niet de verkoper, maar we veilen als bemiddelaar in opdracht van een derde partij. Door mee te bieden op deze kavel, ga je akkoord met de Algemene voorwaarden.



