
1 / 10
10 juni, 17:10
0005-0006
Opslagcontainer 10 ft
Beschrijving
Opslagcontainer 10 ft
Specificaties
| Heftruck aanwezig | Ja |
| Max gewicht heftruck | 2500 kg |
| Type werktuig | Opslagcontainer |
| Werkt naar behoren | Ja |
| Merk | Zelfbouw |
| Type | 10 ft |
| B2B of B2C | B2B en B2C |
| Transport lengte | 2430 mm |
| Transport breedte | 2980 mm |
| Transport hoogte | 2590 mm |
| Heftruck aanwezig | Ja |
| Max gewicht heftruck | 2500 kg |
| Type werktuig | Opslagcontainer |
| Werkt naar behoren | Ja |
| Merk | Zelfbouw |
| Type | 10 ft |
| B2B of B2C | B2B en B2C |
| Transport lengte | 2430 mm |
| Transport breedte | 2980 mm |
| Transport hoogte | 2590 mm |
| Bod | Datum | Bieder |
|---|---|---|
| - | - | - |
Ophaaladres
4884 JA Wernhout, Nederland
Kijkdagen
4884 JA Wernhout, Nederland
6 juni van 08:00 tot 11:00
Juridische informatie
Er is geen herroepingsrecht. We zijn niet de verkoper, maar we veilen als bemiddelaar in opdracht van een derde partij. Door mee te bieden op deze kavel, ga je akkoord met de Algemene voorwaarden.



