
1 / 6
10 juni, 17:34
0005-0018
Ahlmann jip
Beschrijving
Ahlmann jip past aan AZ14 en AZ150
Specificaties
| Heftruck aanwezig | Ja |
| Max gewicht heftruck | 2500 kg |
| Type werktuig | Hijsjip met Ahlmann aansluiting |
| Werkt naar behoren | Ja |
| Merk | Ahlmann |
| Type | Hijsjip |
| B2B of B2C | B2B en B2C |
| Transport lengte | 1300 mm |
| Transport breedte | 980 mm |
| Transport hoogte | 550 mm |
| Heftruck aanwezig | Ja |
| Max gewicht heftruck | 2500 kg |
| Type werktuig | Hijsjip met Ahlmann aansluiting |
| Werkt naar behoren | Ja |
| Merk | Ahlmann |
| Type | Hijsjip |
| B2B of B2C | B2B en B2C |
| Transport lengte | 1300 mm |
| Transport breedte | 980 mm |
| Transport hoogte | 550 mm |
| Bod | Datum | Bieder |
|---|---|---|
| - | - | - |
Ophaaladres
4884 JA Wernhout, Nederland
Kijkdagen
4884 JA Wernhout, Nederland
6 juni van 08:00 tot 11:00
Juridische informatie
Er is geen herroepingsrecht. We zijn niet de verkoper, maar we veilen als bemiddelaar in opdracht van een derde partij. Door mee te bieden op deze kavel, ga je akkoord met de Algemene voorwaarden.



