
1 / 6
10 juni, 17:36
0005-0019
Ahlmann snelwisselplaat
Beschrijving
Ahlmann snelwisselplaat AZ14 AZ150
Specificaties
| Heftruck aanwezig | Ja |
| Max gewicht heftruck | 2500 kg |
| Type werktuig | Ahlmann snelwisselplaat |
| Merk | Ahlmann |
| Transport lengte | 1000 mm |
| Transport breedte | 700 mm |
| Transport hoogte | 400 mm |
| Transport gewicht | 50 kg |
| Heftruck aanwezig | Ja |
| Max gewicht heftruck | 2500 kg |
| Type werktuig | Ahlmann snelwisselplaat |
| Merk | Ahlmann |
| Transport lengte | 1000 mm |
| Transport breedte | 700 mm |
| Transport hoogte | 400 mm |
| Transport gewicht | 50 kg |
| Bod | Datum | Bieder |
|---|---|---|
| - | - | - |
Ophaaladres
4884 JA Wernhout, Nederland
Kijkdagen
4884 JA Wernhout, Nederland
6 juni van 08:00 tot 11:00
Juridische informatie
Er is geen herroepingsrecht. We zijn niet de verkoper, maar we veilen als bemiddelaar in opdracht van een derde partij. Door mee te bieden op deze kavel, ga je akkoord met de Algemene voorwaarden.



