
1 / 18
10 juni, 18:16
0005-0039
Bouwstroomkast
Beschrijving
Bouwstroomkast voeding 63A 5P 6x 220 stopcontact 2x 32A 4P 1x 32A 5P
Specificaties
| Type werktuig | Bouwstroomkast |
| Werkt naar behoren | Ja |
| Merk | BOS |
| Type | Bouwstroomkast |
| Transport lengte | 570 mm |
| Transport breedte | 570 mm |
| Transport hoogte | 960 mm |
| Transport gewicht | 20 kg |
| Type werktuig | Bouwstroomkast |
| Werkt naar behoren | Ja |
| Merk | BOS |
| Type | Bouwstroomkast |
| Transport lengte | 570 mm |
| Transport breedte | 570 mm |
| Transport hoogte | 960 mm |
| Transport gewicht | 20 kg |
| Bod | Datum | Bieder |
|---|---|---|
| - | - | - |
Ophaaladres
4702 VV Roosendaal, Nederland
17 juni van 08:00 tot 18:00
Kijkdagen
4702 VV Roosendaal, Nederland
6 juni van 08:00 tot 11:00
Juridische informatie
Er is geen herroepingsrecht. We zijn niet de verkoper, maar we veilen als bemiddelaar in opdracht van een derde partij. Door mee te bieden op deze kavel, ga je akkoord met de Algemene voorwaarden.



