
1 / 15
10 juni, 18:18
0005-0040
Delmer dubbele schuurband
Beschrijving
Dubbele schuurband
Specificaties
| Type werktuig | Schuurband |
| Werkt naar behoren | Ja |
| Merk | Delmer |
| Type | DBSM-5015-000 |
| Bouwjaar | 2024 |
| Chassis nummer | 2403010 |
| B2B of B2C | B2B en B2C |
| Transport lengte | 800 mm |
| Transport breedte | 400 mm |
| Transport hoogte | 1450 mm |
| Type werktuig | Schuurband |
| Werkt naar behoren | Ja |
| Merk | Delmer |
| Type | DBSM-5015-000 |
| Bouwjaar | 2024 |
| Chassis nummer | 2403010 |
| B2B of B2C | B2B en B2C |
| Transport lengte | 800 mm |
| Transport breedte | 400 mm |
| Transport hoogte | 1450 mm |
| Bod | Datum | Bieder |
|---|---|---|
| - | - | - |
Ophaaladres
4702 VV Roosendaal, Nederland
17 juni van 08:00 tot 18:00
Kijkdagen
4702 VV Roosendaal, Nederland
6 juni van 08:00 tot 11:00
Juridische informatie
Er is geen herroepingsrecht. We zijn niet de verkoper, maar we veilen als bemiddelaar in opdracht van een derde partij. Door mee te bieden op deze kavel, ga je akkoord met de Algemene voorwaarden.



