
1 / 7
10 juni, 17:30
0005-0016
Dichte bak CW30
Beschrijving
Dichte bak CW30
Specificaties
| Heftruck aanwezig | Ja |
| Max gewicht heftruck | 2500 kg |
| Type werktuig | Dichte bak |
| Merk | Eurosteel |
| Transport lengte | 1800 mm |
| Transport breedte | 1000 mm |
| Transport hoogte | 850 mm |
| Transport gewicht | 200 kg |
| Heftruck aanwezig | Ja |
| Max gewicht heftruck | 2500 kg |
| Type werktuig | Dichte bak |
| Merk | Eurosteel |
| Transport lengte | 1800 mm |
| Transport breedte | 1000 mm |
| Transport hoogte | 850 mm |
| Transport gewicht | 200 kg |
| Bod | Datum | Bieder |
|---|---|---|
| - | - | - |
Ophaaladres
4884 JA Wernhout, Nederland
Kijkdagen
4884 JA Wernhout, Nederland
6 juni van 08:00 tot 11:00
Juridische informatie
Er is geen herroepingsrecht. We zijn niet de verkoper, maar we veilen als bemiddelaar in opdracht van een derde partij. Door mee te bieden op deze kavel, ga je akkoord met de Algemene voorwaarden.



