
1 / 7
10 juni, 17:16
0005-0009
Dieplepel CW05
Beschrijving
Dieplepel bak CW05
Specificaties
| Heftruck aanwezig | Ja |
| Max gewicht heftruck | 2500 kg |
| Type werktuig | Kraanbak cw 05 |
| Werkt naar behoren | Ja |
| Merk | Matt Nielen |
| Type | DPL25 |
| B2B of B2C | B2B en B2C |
| Transport lengte | 700 mm |
| Transport breedte | 250 mm |
| Transport hoogte | 630 mm |
| Heftruck aanwezig | Ja |
| Max gewicht heftruck | 2500 kg |
| Type werktuig | Kraanbak cw 05 |
| Werkt naar behoren | Ja |
| Merk | Matt Nielen |
| Type | DPL25 |
| B2B of B2C | B2B en B2C |
| Transport lengte | 700 mm |
| Transport breedte | 250 mm |
| Transport hoogte | 630 mm |
| Bod | Datum | Bieder |
|---|---|---|
| - | - | - |
Ophaaladres
4884 JA Wernhout, Nederland
Kijkdagen
4884 JA Wernhout, Nederland
6 juni van 08:00 tot 11:00
Juridische informatie
Er is geen herroepingsrecht. We zijn niet de verkoper, maar we veilen als bemiddelaar in opdracht van een derde partij. Door mee te bieden op deze kavel, ga je akkoord met de Algemene voorwaarden.



