
1 / 6
10 juni, 17:14
0005-0008
Dieplepel CW05
Beschrijving
Dieplepel CW05 aansluiting
Specificaties
| Heftruck aanwezig | Ja |
| Max gewicht heftruck | 2500 kg |
| Type werktuig | Kraanbak dieplepel |
| Werkt naar behoren | Ja |
| Merk | Matt Nielen |
| Type | CW05 |
| Transport lengte | 700 mm |
| Transport breedte | 240 mm |
| Transport hoogte | 600 mm |
| Heftruck aanwezig | Ja |
| Max gewicht heftruck | 2500 kg |
| Type werktuig | Kraanbak dieplepel |
| Werkt naar behoren | Ja |
| Merk | Matt Nielen |
| Type | CW05 |
| Transport lengte | 700 mm |
| Transport breedte | 240 mm |
| Transport hoogte | 600 mm |
| Bod | Datum | Bieder |
|---|---|---|
| - | - | - |
Ophaaladres
4884 JA Wernhout, Nederland
Kijkdagen
4884 JA Wernhout, Nederland
6 juni van 08:00 tot 11:00
Juridische informatie
Er is geen herroepingsrecht. We zijn niet de verkoper, maar we veilen als bemiddelaar in opdracht van een derde partij. Door mee te bieden op deze kavel, ga je akkoord met de Algemene voorwaarden.



