
1 / 7
10 juni, 17:28
0005-0015
Dieplepelbak 500mm CW05
Beschrijving
Dieplepelbak 500mm CW05 verachtert
Specificaties
| Heftruck aanwezig | Ja |
| Max gewicht heftruck | 2500 kg |
| Type werktuig | Dieplepelbak |
| Werkt naar behoren | Ja |
| Merk | Matt Nielen |
| Type | Dieplepel |
| Bouwjaar | 1998 |
| B2B of B2C | B2B en B2C |
| Transport lengte | 700 mm |
| Transport breedte | 500 mm |
| Heftruck aanwezig | Ja |
| Max gewicht heftruck | 2500 kg |
| Type werktuig | Dieplepelbak |
| Werkt naar behoren | Ja |
| Merk | Matt Nielen |
| Type | Dieplepel |
| Bouwjaar | 1998 |
| B2B of B2C | B2B en B2C |
| Transport lengte | 700 mm |
| Transport breedte | 500 mm |
| Bod | Datum | Bieder |
|---|---|---|
| - | - | - |
Ophaaladres
4884 JA Wernhout, Nederland
Kijkdagen
4884 JA Wernhout, Nederland
6 juni van 08:00 tot 11:00
Juridische informatie
Er is geen herroepingsrecht. We zijn niet de verkoper, maar we veilen als bemiddelaar in opdracht van een derde partij. Door mee te bieden op deze kavel, ga je akkoord met de Algemene voorwaarden.



