
1 / 7
10 juni, 17:24
0005-0013
Dieplepelbak CW05
Beschrijving
Dieplepelbak CW05 werkbreedte 420 mm
Specificaties
| Heftruck aanwezig | Ja |
| Max gewicht heftruck | 2500 kg |
| Type werktuig | Dieplepelbak |
| Werkt naar behoren | Ja |
| Type | CW05 |
| Transport lengte | 580 mm |
| Transport breedte | 440 mm |
| Transport hoogte | 700 mm |
| Transport gewicht | 80 kg |
| Heftruck aanwezig | Ja |
| Max gewicht heftruck | 2500 kg |
| Type werktuig | Dieplepelbak |
| Werkt naar behoren | Ja |
| Type | CW05 |
| Transport lengte | 580 mm |
| Transport breedte | 440 mm |
| Transport hoogte | 700 mm |
| Transport gewicht | 80 kg |
| Bod | Datum | Bieder |
|---|---|---|
| - | - | - |
Ophaaladres
4884 JA Wernhout, Nederland
Kijkdagen
4884 JA Wernhout, Nederland
6 juni van 08:00 tot 11:00
Juridische informatie
Er is geen herroepingsrecht. We zijn niet de verkoper, maar we veilen als bemiddelaar in opdracht van een derde partij. Door mee te bieden op deze kavel, ga je akkoord met de Algemene voorwaarden.



