
1 / 5
10 juni, 17:18
0005-0010
Dieplepelbak CW05 met hijsoog
Beschrijving
Dieplepelbak met hijsoog CW05 20cm breed
Specificaties
| Heftruck aanwezig | Ja |
| Max gewicht heftruck | 2500 kg |
| Type werktuig | Dieplepel Kraanbak cw05 |
| Werkt naar behoren | Ja |
| Type | CW05 |
| Transport lengte | 800 mm |
| Transport breedte | 210 mm |
| Transport hoogte | 500 mm |
| Transport gewicht | 50 kg |
| Heftruck aanwezig | Ja |
| Max gewicht heftruck | 2500 kg |
| Type werktuig | Dieplepel Kraanbak cw05 |
| Werkt naar behoren | Ja |
| Type | CW05 |
| Transport lengte | 800 mm |
| Transport breedte | 210 mm |
| Transport hoogte | 500 mm |
| Transport gewicht | 50 kg |
| Bod | Datum | Bieder |
|---|---|---|
| - | - | - |
Ophaaladres
4884 JA Wernhout, Nederland
Kijkdagen
4884 JA Wernhout, Nederland
6 juni van 08:00 tot 11:00
Juridische informatie
Er is geen herroepingsrecht. We zijn niet de verkoper, maar we veilen als bemiddelaar in opdracht van een derde partij. Door mee te bieden op deze kavel, ga je akkoord met de Algemene voorwaarden.



