
1 / 7
10 juni, 17:22
0005-0012
Kraanbak CW05 dichte bak
Beschrijving
Dichte bak CW05
Specificaties
| Heftruck aanwezig | Ja |
| Max gewicht heftruck | 2500 kg |
| Type werktuig | Dichte bak |
| Werkt naar behoren | Ja |
| Transport lengte | 1300 mm |
| Transport breedte | 660 mm |
| Transport hoogte | 600 mm |
| Transport gewicht | 100 kg |
| Heftruck aanwezig | Ja |
| Max gewicht heftruck | 2500 kg |
| Type werktuig | Dichte bak |
| Werkt naar behoren | Ja |
| Transport lengte | 1300 mm |
| Transport breedte | 660 mm |
| Transport hoogte | 600 mm |
| Transport gewicht | 100 kg |
| Bod | Datum | Bieder |
|---|---|---|
| - | - | - |
Ophaaladres
4884 JA Wernhout, Nederland
Kijkdagen
4884 JA Wernhout, Nederland
6 juni van 08:00 tot 11:00
Juridische informatie
Er is geen herroepingsrecht. We zijn niet de verkoper, maar we veilen als bemiddelaar in opdracht van een derde partij. Door mee te bieden op deze kavel, ga je akkoord met de Algemene voorwaarden.



