
1 / 9
10 juni, 18:00
0005-0031
Lascentrum TIG apparaat
Beschrijving
Nieuw lasapparaat TIG compleet 220V
Specificaties
| Heftruck aanwezig | Ja |
| Max gewicht heftruck | 2500 kg |
| Type werktuig | TIG apparaat |
| Werkt naar behoren | Ja |
| Merk | Lascentrum |
| Type | TIG-200 DC-MV |
| Bouwjaar | 2025 |
| B2B of B2C | B2B en B2C |
| Transport lengte | 600 mm |
| Transport breedte | 150 mm |
| Heftruck aanwezig | Ja |
| Max gewicht heftruck | 2500 kg |
| Type werktuig | TIG apparaat |
| Werkt naar behoren | Ja |
| Merk | Lascentrum |
| Type | TIG-200 DC-MV |
| Bouwjaar | 2025 |
| B2B of B2C | B2B en B2C |
| Transport lengte | 600 mm |
| Transport breedte | 150 mm |
| Bod | Datum | Bieder |
|---|---|---|
| - | - | - |
Ophaaladres
4702 VV Roosendaal, Nederland
17 juni van 08:00 tot 18:00
Kijkdagen
4702 VV Roosendaal, Nederland
6 juni van 08:00 tot 11:00
Juridische informatie
Er is geen herroepingsrecht. We zijn niet de verkoper, maar we veilen als bemiddelaar in opdracht van een derde partij. Door mee te bieden op deze kavel, ga je akkoord met de Algemene voorwaarden.



