
1 / 23
10 juni, 17:42
0005-0022
Panther SH50 skidsteer
Beschrijving
Nieuwe Panther skidsteer met 3e functie
Specificaties
| Heftruck aanwezig | Ja |
| Max gewicht heftruck | 2500 kg |
| Type werktuig | Skidsteer |
| Werkt naar behoren | Ja |
| Merk | Panther |
| Type | SH50 |
| Bouwjaar | 2026 |
| Chassis nummer | HN2601007 |
| B2B of B2C | B2B en B2C |
| Transport lengte | 2700 mm |
| Heftruck aanwezig | Ja |
| Max gewicht heftruck | 2500 kg |
| Type werktuig | Skidsteer |
| Werkt naar behoren | Ja |
| Merk | Panther |
| Type | SH50 |
| Bouwjaar | 2026 |
| Chassis nummer | HN2601007 |
| B2B of B2C | B2B en B2C |
| Transport lengte | 2700 mm |
| Bod | Datum | Bieder |
|---|---|---|
| - | - | - |
Ophaaladres
Wintelre, Nederland
17 juni van 08:00 tot 18:00
Kijkdagen
Wintelre, Nederland
6 juni van 08:00 tot 11:00
Juridische informatie
Er is geen herroepingsrecht. We zijn niet de verkoper, maar we veilen als bemiddelaar in opdracht van een derde partij. Door mee te bieden op deze kavel, ga je akkoord met de Algemene voorwaarden.



