
1 / 11
10 juni, 17:44
0005-0023
Panther W25 shovel
Beschrijving
Panther W25 shovel. Weidemann look a like. Met Kubota motor en Rexroth pompen.
Specificaties
| Heftruck aanwezig | Ja |
| Max gewicht heftruck | 2500 kg |
| Type werktuig | Minishovel |
| Werkt naar behoren | Ja |
| Merk | Panther |
| Type | W25 |
| Bouwjaar | 2026 |
| Chassis nummer | KR202511005 |
| B2B of B2C | B2B en B2C |
| Transport lengte | 3500 mm |
| Heftruck aanwezig | Ja |
| Max gewicht heftruck | 2500 kg |
| Type werktuig | Minishovel |
| Werkt naar behoren | Ja |
| Merk | Panther |
| Type | W25 |
| Bouwjaar | 2026 |
| Chassis nummer | KR202511005 |
| B2B of B2C | B2B en B2C |
| Transport lengte | 3500 mm |
| Bod | Datum | Bieder |
|---|---|---|
| - | - | - |
Ophaaladres
Wintelre, Nederland
17 juni van 08:00 tot 18:00
Kijkdagen
Wintelre, Nederland
6 juni van 08:00 tot 11:00
Juridische informatie
Er is geen herroepingsrecht. We zijn niet de verkoper, maar we veilen als bemiddelaar in opdracht van een derde partij. Door mee te bieden op deze kavel, ga je akkoord met de Algemene voorwaarden.



