
1 / 16
10 juni, 17:38
0005-0020
Ranger XT18U minigraver
Beschrijving
Nieuwe Ranger XT minigraver met dieplepelbak van 400 mm
Specificaties
| Heftruck aanwezig | Ja |
| Max gewicht heftruck | 2500 kg |
| Werkt naar behoren | Ja |
| Merk | Ranger |
| Type | XT 18U |
| Bouwjaar | 2026 |
| Chassis nummer | 51216043 |
| B2B of B2C | B2B en B2C |
| Transport lengte | 3200 mm |
| Transport breedte | 1080 mm |
| Heftruck aanwezig | Ja |
| Max gewicht heftruck | 2500 kg |
| Werkt naar behoren | Ja |
| Merk | Ranger |
| Type | XT 18U |
| Bouwjaar | 2026 |
| Chassis nummer | 51216043 |
| B2B of B2C | B2B en B2C |
| Transport lengte | 3200 mm |
| Transport breedte | 1080 mm |
| Bod | Datum | Bieder |
|---|---|---|
| - | - | - |
Ophaaladres
Wintelre, Nederland
17 juni van 08:00 tot 18:00
Kijkdagen
Wintelre, Nederland
6 juni van 08:00 tot 11:00
Juridische informatie
Er is geen herroepingsrecht. We zijn niet de verkoper, maar we veilen als bemiddelaar in opdracht van een derde partij. Door mee te bieden op deze kavel, ga je akkoord met de Algemene voorwaarden.



