
1 / 7
10 juni, 17:12
0005-0007
Set Pirelli 255/50 R19 107H M+S
Beschrijving
Pirelli 255/50 R19 107H M+S Steekmaat 5x108 Naafdiameter 63.4
Specificaties
| Heftruck aanwezig | Ja |
| Max gewicht heftruck | 2500 kg |
| Type werktuig | Autobanden |
| Werkt naar behoren | Ja |
| Merk | Pirelli |
| Type | 255/50R19 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Transport lengte | 1100 mm |
| Transport breedte | 1200 mm |
| Transport hoogte | 700 mm |
| Heftruck aanwezig | Ja |
| Max gewicht heftruck | 2500 kg |
| Type werktuig | Autobanden |
| Werkt naar behoren | Ja |
| Merk | Pirelli |
| Type | 255/50R19 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Transport lengte | 1100 mm |
| Transport breedte | 1200 mm |
| Transport hoogte | 700 mm |
| Bod | Datum | Bieder |
|---|---|---|
| - | - | - |
Ophaaladres
4884 JA Wernhout, Nederland
Kijkdagen
4884 JA Wernhout, Nederland
6 juni van 08:00 tot 11:00
Juridische informatie
Er is geen herroepingsrecht. We zijn niet de verkoper, maar we veilen als bemiddelaar in opdracht van een derde partij. Door mee te bieden op deze kavel, ga je akkoord met de Algemene voorwaarden.



