
1 / 11
10 juni, 17:56
0005-0029
Verkeersbord voeten
Beschrijving
Partij verkeersbord voeten. Inclusief europallet. Totaal 50 stuks
Specificaties
| Heftruck aanwezig | Ja |
| Max gewicht heftruck | 2500 kg |
| Type werktuig | Verkeersbord voeten |
| Werkt naar behoren | Ja |
| Merk | BTN |
| B2B of B2C | B2B en B2C |
| Transport lengte | 1200 mm |
| Transport breedte | 800 mm |
| Transport hoogte | 1300 mm |
| Heftruck aanwezig | Ja |
| Max gewicht heftruck | 2500 kg |
| Type werktuig | Verkeersbord voeten |
| Werkt naar behoren | Ja |
| Merk | BTN |
| B2B of B2C | B2B en B2C |
| Transport lengte | 1200 mm |
| Transport breedte | 800 mm |
| Transport hoogte | 1300 mm |
| Bod | Datum | Bieder |
|---|---|---|
| - | - | - |
Ophaaladres
4702 VV Roosendaal, Nederland
17 juni van 08:00 tot 18:00
Kijkdagen
4702 VV Roosendaal, Nederland
6 juni van 08:00 tot 11:00
Juridische informatie
Er is geen herroepingsrecht. We zijn niet de verkoper, maar we veilen als bemiddelaar in opdracht van een derde partij. Door mee te bieden op deze kavel, ga je akkoord met de Algemene voorwaarden.



